MENU

Fotografia łączy wszystkie kawałki mojej wrażliwości w czasie. Tu i teraz pozwala na zapis tego, co jest i uważną obserwację – człowieka w jego bliższym i dalszym otoczeniu, dynamiki sceny, prawdziwych emocji, gestów, gry światła. Przywołuje to, co minęło i porusza strunę wspomnień, oraz kreuje rzeczywistość i rozpala żar wyobraźni dla przyszłych obrazów.

Wychowałam się wśród natury, która ciągle mnie inspiruje i zachwyca, tam odpoczywam lub męczę się na rowerze i nartach, a ostatnio całkowicie pochłonęło mnie bieganie w górach. Co jeszcze lubię? Klimatyczne kawiarnie, rzeczy retro, kulturę ludową, światłocienie... a więcej o moich klimatach i poznawaniu świata można poczytać na stronie poświęconej podróżom tuptam.pl.

Kiedy nie fotografuję, to tworzę inaczej, czasem coś zmaluję, wymyślę linoryt lub szydełkowy dywan, a czasem zwyczajnie upiekę ciasto bez przepisu. Poza tym intensywnie pochłania mnie życie rodzinne, a nasze dzieci codziennie uczą mnie wrażliwości, sztuki patrzenia... i ogarniania chaosu, ha ha !

CLOSE