MENU

Polityka Prywatności

Administratorem danych jest Justyna Bronowska Fotografia z siedzibą w Bielsku-Białej. Szanuję prawo do prywatności i dbam o bezpieczeństwo danych, które są gromadzone i przetwarzane zgodnie z powszechnie obowiązującymi przepisami prawa, a ich przechowywanie ma miejsce na zabezpieczonych serwerach.  Formularz kontaktowy zabezpieczony jest poprzez SSL (bezpieczny protokół szyfrowania komunikacji) 
Przetwarzam następujące dane osobowe: imię, nazwisko, e-mail, miejsce uroczystości. Dane osobowe będą przetwarzane w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane przy użyciu formularza kontaktowego.
Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże brak wyrażenia zgody na przetwarzanie danych uniemożliwia wysłanie wiadomości i przygotowanie oferty. Użytkownik strony ma prawo żądania dostępu do treści danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania.  
Korzystanie z tej strony oznacza zgodę na niniejsze warunki polityki prywatności. Jeżeli nie zgadzacie z powyższymi postanowieniami proszę nie korzystać z tej strony i nie przesyłać danych.
Moja strona korzysta z Plików Cookies (tzw. „ciasteczek”) które są  danymi informatycznymi  służącymi do monitorowania i sprawdzenia, w jaki sposób użytkownicy korzystają z witryny. Ma to na celu usprawnienie funkcjonowanie serwisu  i dostosowania zawartości strony  do preferencji użytkownika oraz optymalizacji korzystania z niej.

CLOSE